Asistence s koupí auta v zahraničí

Jste už unaveni z nekonečného hledání ojetého auta v Čechách? Na západ od našich hranic v Německu, Rakousku nebo Holandsku jsou tisíce vozů, které byly provozované na mnohem kvalitnějších komunikacích a mají kvalitní prověřený servis.

S mojí pomocí si vyberete z nespočtu nabídek svoje vysněné auto a odpadnou vám starosti s cestou, prohlídkou i dovozovými papíry. 

 

Jak dovoz funguje?

Pošlete mi inzeráty

Já vám zdarma nabídnu konzultaci, kde si spolu projdeme vozy a vybereme ty nejnadějnější. Na základě toho vám pak můžu udělat cenovou nabídku.

Na auto se zajedu podívat

Auto s vámi na místě důkladně prověřím. Na konci vám dám doporučení zda koupit nebo hledat dál. Nemáte čas jezdit do zahraničí? Nevadí! Můžete využít vzdálené videoprohlídky.

Vyřídím papíry a auto přivezu

Pokud se rozhodnete pro koupi, můžu vám zařídit kompletní převozovou dokumentaci včetně dovozové STK. Auto vám přivezu až k vám domů a vy můžete rovnou jezdit.

NA co si dát pozor

Pozor na nízkou cenu

Neradujte se hned z inzerce s nízkou cenou. Podezřele nízká cena je varovným signálem, že někde bude skrytý háček. 

Vyhledávejte seriozní prodejce

Pokud to půjde vybírejte si autorizované dealery. U nich máte téměř vždy jistotu solidního jednání a poctivého servisu. Soukromníci mohou být různí. Překupníkům aut se raději vyhněte.

Nepodceňte prohlídku

Vůz nikdy nekupujte na blind. Vždy ho chtějte vidět naživo v dobrém světle. Ještě lepší je mít s sebou profesionála, který si vůz pečlivě prohlédne, napíchne na diagnostiku a projede.

Nezapomeňte na administrativu

Do koupeného auta nemůžete jen tak nasednout a odjet. Potřebujete k tomu vyřídit pojištění a převozové značky. Jinak pouze na vleku. Po příjezdu musíte zařídit STK a vůz zaregistrovat.

Chcete pomoci s koupí ojetiny? Napište mi.

Reference

Desítky spokojených klientů

Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci

Kontaktní údaje