REFERENCE

Oleg Vojtíšek

Vybírali jsme do firmy malou dodávku a pan Kucharczyk mě zachránil od koupi vraku a pomohl mi koupit dobré auto. Nemachroval, nebyl arogantní (ani na prodávající) a navíc se se mnou tahal v pátek večer po všech čertech :) Moc děkuji!

Číst dále

Pavel Benes

Skvělá spolupráce, domluva.Pan Kucharczyk je svědomity a poctivý,auto prohlédl že všech úhlu,diagnostika,lak.objevil pár nedostatku ale na jeho doporučení jsem vůz koupil.Mohu jen vřele doporučit.

Číst dále

Martin Benda

Velmi pečlivý a odborně zdatný poradce při výběru vozu. Navíc velice komunikativní, byl jsem rád, že jej při jednání s bazarem mám na své straně S panem Martinem Kucharczykem jsem byl naprosto spokojen a jeho služby doporučuji.

Číst dále

Filip Kubík

Martin je absolutní profík a to v celém komplexu činností, které jeho služby zahrnují. Nejenomže výborně rozumí autům, ale vyniká i v komunikaci se zákazníkem a hlavně s prodejci. Po důkladné kontrole zjistil možné závady např. ucpaný filtr pevných částic a na základě zjištění vyjednal slevu. Prohlídka byla opravdu důkladná. (lak, podvozek, interiér, diagnostika, projížďky…) Neměl problém vyzvednout mě doma a dovézt až k bazaru u Plzně. Celou cestu jsme se dobře bavili a navíc mi koupil zmrzlinu! 🍦 5/5

Číst dále

Michal Knejp

Pokud chcete mít dokonalý přehled o tom, v jakém stavu je auto, které chcete koupit, mít klidné spaní, že jste nekoupili zajíce v pytli, a že Vám auto bude skvěle sloužit, tak využít služeb pana Kucharczyka je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat. Profesionální přístup, skvělá domluva, kdy panu Kucharczykovi nedělá problém vyrazit prověřit vůz i během víkendu nebo státního svátku a následně u prodejce Vámi vybraného auta čekejte taktéž skvělé jednání. Pan Kucharczyk během necelých dvou hodin vůz kompletně prohlédne, auto během zkušební jízdy důkladně odzkouší, napíchne na diagnostiku a následně upozorní na případné investice. Pak je už jen na Vás, zda po doporučení od pana Kuchyarczyka vůz vezmete nebo ne. Pokud ano, domluví Vám u prodejce i výraznou slevu. Doporučuji jeho služby dále

Číst dále

Zuzana Jelínková

Pána Kucharczyka mi doporučil kamarát, takže som v neho mala už od začiatku doveru. Mala som však pre neho neľahkú úlohu – s čerstvým vodičákom som chcela nejaké lacné, avšak schopné auto, ktoré mi vydrží aspoň rok-dva, kým sa vyjazdím. Po návšteve AAA auto, kde sme spolu šli najprv, som už už strácala nádej, že je to úloha vobec s existujúcim riešením, avšak pán Kucharczyk sa nevzdal a v druhom autobazare sme už vybrali, autíčko mám niekoľkým dňom doma a veselo si jazdím :) Je skutočne poznať, že pánovi Kucharczykovi na výsledku práce záleží, a tak verím, že sa nám podarilo vybrať auto s najlepším možným pomerom cena-výkon-čas hľadania, čo bola presne moja zakázka. Ďakujem :)

Číst dále

David Boček

Zadal jsem si prověření a kontrolu vozidla před jeho koupí. Mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, ochota, rychlost jednání.

Číst dále

Robin Dostál

Vybrali jsme si pana Kucharczyka na základě recenzí před koupí auta. A neudělali jsme chybu. Pan Kacharczyk je spolehlivý, pečlivý a velice příjemný svým vystupováním. Děkujeme za kompletní diagnostiku auta. Cena odpovídá nabízeným službám.

Číst dále

Ondřej Václavík

Od prvního okamžiku na mě pan Kucharczyk udělal skvělý dojem. Před samotnou prohlídkou vozu se mnou prodiskutoval celou problematiku a ochotně odpověděl řadu dotazů ohledně volby daného typu auta. Samotná prohlídka proběhla velice důkladně včetně projetí vozu, diagnostiky, kontroly podvozku, laku, atd. Velice jsem uvítal, že mi pan Kucharczyk podrobně vysvětlil jednotlivé úkony. Jindy poměrně náročný výběr ojetiny v bazaru se tak stal docela zábavnou zkušeností. Bez ohledu na přítomnost prodávajícího mi sdělil všechny nálezy a odhadl pravděpodobnou výši investic za případné opravy. Pan Kucharczyk je vstřícný člověk a profesionál. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Číst dále

Mirek Šulitka

Dobrý den, mnoho z nás by mohlo kupování nového auta považovat za noční můru. Pokládáme si otázky co když auto nebude mechanicky v pořádku, co když bude mít skryté vady, kterých si nevšimnu a máme mžitky před očima z následných nákladů a toho jak bude auto stát jenom v servisu. Vyplatí se mi, ale někdo jako pan Kucharczyk? Přesně stejnou hrůzu jsem měl také. Zvolil jsem si tedy pana Kucharczyka jako odborníka na prověření vozidla. Od prvního emailu jsem věděl, že jsem vybral správně. Odpověď přišla prakticky okamžitě, i během víkendu ve formě jak bych si představoval, že bude komunikace se zákazníkem vypadat. Pan Kucharczyk pro mě prověřoval 3 auta a už dopředu napovím, že to je člověk na svém místě. Odborník, lidský přístup, časově

Číst dále

Ladislav Daněček

S prací pana Kucharczyka jsem velmi spokojený. Je to sympatický člověk, který ví, co dělá a je ochoten zodpovídat veškeré dotazy ohledně vozu. Na voze, který jsem kupoval, odhalil některé nedostatky, které však nebyly natolik zásadní, abych vůz nekoupil. Nakonec díky tomu vyjednal slevu, která pokryla výdaje na jeho práci a ještě něco zbylo na opravy. Určitě ho mohu doporučit.

Číst dále

Jan Kůrka

Oceňuji výbornou domluvu, ochotu a hlavně pečlivost při kontrole vozidla. Pan Kucharczyk ochotně zodpoví dotazy, poradí, při kontrole vysvětlí co dělá a co případné vady znamenají. Auto zkontroluje ze včech stran včetně měření tloušťky laku, diagnostiky a zkušební projížďky. Snaží se pomoci i s vyjednáváním o ceně. Za mě naprostá spokojenost.

Číst dále

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI JEŠTĚ DNES