Blog

O ojetinách a mnohem více

Na co si dát pozor při koupi ojetiny (2. díl)

V prvním díle jsme si objasnili několik věcí, které byste měli zvážit předtím, než vůbec vyrazíte za prodejcem ojetého auta. Řekli jsme si o stanovení rozumného rozpočtu i jak se vyhnout nepoctivým prodejcům. V tomto díle si řekneme, jak na místě vůz zkontrolovat a na co je třeba dávat pozor.

Číst dále »

Na co si dát pozor při koupi ojetiny (1. díl)

Koupě ojetého auta představuje pro české domácnosti nejvýhodnější variantu, jak přijít k vlastnímu vozu. Ojetá auta mají oproti novým tu výhodu, že většinu amortizace už za vás zaplatil někdo jiný. Nevýhodou mohou být ovšem dodatečné servisní náklady či riziko poruch. Připravil jsem pro vás seznam deseti věcí, na které byste měli dát při koupi ojetého vozidla pozor. V prvním díle si řekneme, co byste měli udělat předtím, než vůbec do autobazaru vyrazíte.

Číst dále »

Nejčastější podvody s ojetými auty a jak se jim při koupi vyhnout 

Koupě ojetého auta se v naší zemi rovná adrenalinovému zážitku. Každé třetí auto má stočený tachometr. A každé čtvrté bylo nějakým způsobem poškozeno. Jaké jsou ty nejčastější triky prodejců a jak se jim vyhnout? V tomto článku se dozvíte ty nejčastější podvody s ojetými auty. Jejich znalost vám pomůže vybrat dobře své vysněné auto.

Číst dále »