REFERENCE

Vláďa Leplt

Velmi profesionalni pristup a skvele a prijemne jednani, opravdu dukladna kontrola vozu. Velice dekuji a doporucuji.

Číst dále

Patrik Soukup

Pána určitě doporučuji! Rychlá domluva, vše klaplo na jedničku. Co se tyče kontroly vozu, pan byl opravdu důsledný, kontrola probíhala asi 1,5h. Všechno důležité mě řekl a následně doporučil zdali koupit či nekoupit a jaký servis auto potřebuje. Prostě za málo peněz hodně muziky. Při další koupi vozu nikoho jiného nechci. :)

Číst dále

Pavel Vondrášek

Neobyčejná pohoda a vstřícnost, která očividně nepramení z firemního kodexu, ale přímo z osobnosti pana Kucharczyka. Naprosto profesionální přístup, kompletní prověření auta i prodávajícího. Jako nadhodnota pak bylo přibaleno i pár rad, jakých chyb se vyvarovat při provozování vozidla. Pokud budu ještě někdy kupovat automobil, půjdu opět za panem Kucharczykem.

Číst dále

Vlčkovi

S přístupem pana Kucharczyka jsme byli velmi spokojeni. Prohlídka námi vybraného vozidla byla důkladná, podrobně vysvětlil, co se mu kde nezdálo, jednání s prodejcem bylo korektní. Auto jsme si nakonec na jeho doporučení nevzali (objevené závady by vyžadovali další investici), a právě proto jsme rádi, že jsme služeb pana Kucharczyka využili. Bez jeho odborného přístupu bychom si těchto závad nevšimli, ušetřil nám tímto spoustu peněz a dalších starostí. Jeho služby určitě doporučujeme.

Číst dále

Marek Vycpálek

Rychlá domluva! Po odeslání poptávkového formuláře sem byl do 2h kontaktován a hned další den dohodnutá prohlídka auta. Prohlídka trvala bezmála 3 hodiny, opravdu každý detail na autě zkontrolován. Od měření laku, přes zkušební jízdu, diagnostiku a kontrolu podvozku na zvedáku. S prodejcem mi vyjednal slevu. Doporučuji všem i u novějšího auta. Pán ví co dělá.

Číst dále

Petr Haska

Tohoto pána můžeme vřele doporučit. Je to odborník za slovo vzatý. Auto prošel od A až po Z. Velmi vstřícný a ochotný. Velmi příjemné vystupování. Naprostá spokojenost.

Číst dále

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI JEŠTĚ DNES