REFERENCE

Perfektní hodnocení na Google Business na základě desítek ověřených recenzí.

Martin Chleboun

Jsem opravdu nadšen. Jelikož jsem z Ostravy a auto kupuji v Praze, využil jsem služeb pana Kucharczyka, aby auto za mě prověřil, prohlídl a projel. Dostal jsem všechny dostupné informace, kladné i záporné, video z prohlídky atd. Rovněž oceňuji rychlost a flexibilitu. Mohu jen doporučit.

Číst dále

Jan Diviš

Pan Kucharczyk je člověk na svém místě. Je vidět, že ho práce baví a opravdu ví, co dělá. Jednoduše řečeno profesionál! Mimo to bych rád vypíchl jeho neuvěřitelně lidský a proklientský přístup. Několik týdnů jsme společně vybírali spolehlivé auto pro rodinu, několik jsem jich na jeho doporučení odmítl- vždy dokázal přesně a srozumitelně vysvětlit (i takovému laikovi, jako jsem já) co má dané auto za problém a proč ho nebrat, případně jak nákladná by byla oprava. Ušetřil mi tím spoustu času, peněz i nervů. Doporučuji všema deseti a u koupi příštího auta neváhám ani chvilku a znovu využiji jeho služeb

Číst dále

Štěpánka Borisová

Pan Kucharczyk je velmi příjemný, ochotný a velký profesionál. S partnerem jsme vyhledali jeho služby, jelikož jsme si sami na prohlídky zánovních vozů netroufli. Absolvoval s námi 2 prohlídky, jednu i mimo Prahu. Díky jeho přítomnosti nám na jedné prohlídce oznámili, že auto bylo bourané, což v inzerátu neuváděli a nám by to pravděpodobně bez přítomnosti pana Kucharczyka ani nepřiznali. Druhá prohlídka byla v AAA Auto, kde jsme z kvality nabízených vozů měli mírné obavy. Díky zkušenostem a přehledu v oboru pan Kucharczyk auto precizně prohlédl, zajel s námi zkušební jízdu a doporučil nám vozidlo jako bezpečnou koupi. Moc rádi doporučíme pana Kucharczyka dalším nezkušeným. Věříme, že stejně jako my se budete s panem Kucharczykem na všech prohlídkách cítit jistěji, a že vám pomůže najít

Číst dále

Tereza Svobodová

Pana Kucharczyka můžu jen doporučit a jistě jsem jeho služby nevyužila naposledy. Kontrola vozu probíhala velmi detailně, vše mi vysvětlil a sdělil mi pro a proti koupi vozu. Vzhledem k objevení špatných tlumičů, nefunkčního start stopu a horšího stavu spojky jsem nakonec vůz uváděný prodejcem jako v „top stavu“ nekoupila. Tak snad příští návštěva vozu s panem Kucharczykem bude úspěšnější :)

Číst dále

Milada Teplá

Pana Kucharczyka jedině doporučuji. Díky němu jsem nekoupila auto, o kterém prodejce zatajil, že bylo havarované. A to se celkem opakovalo trikrat! Čtvrté již bylo doporuceno. Díky panu Kucharczykovi jsem ušetřila nemalé peníze a především starosti…

Číst dále

Zdeněk Sojma

Pan Kucharczyk je hodně vstřícný a příjemný a s výběrem vozu mi velmi pomohl. Nechal jsem si od něj zkontrolovat dvě Volva XC90, kde u prvního zjistil větší nepřiznanou havárii a další lehčí vady, které mě od koupi nakonec odradily. V zápětí jsme se byli podívat na druhý vůz, kde vady byly spíše jen lehčího charakteru a který jsem nakonec koupil. Určitě doporučuju, protože nyní budu mít o hodně klidnějsí spaní, že jsem nekoupil zajíce v pytli.

Číst dále

Viktor Bažant

Dobrý den, se službami jsem byl velmi spokojen, dobrá domluva, prověření vozu přes VIN a velmi detailní kontrola vozu. Pan Kucharczyk je klidný profesionál, příště určitě zase jeho služeb využiju, protože jsem sám spoustu věcí zapomněl prověřit, naštěstí on nezapomněl :-) Služby jsem využil poprvé a bez profíka už auto kupovat nebudu. Takže díky moc

Číst dále

Kristýna Balcárková

Služby pana Martina Kucharzcyka mohu vřele doporučit. Kupovali jsme s ním již druhé auto a opět obrovská spokojenost. Samozřejmostí byla důkladná prohlídka vozu a následná projížďka. Nechyběla kontrola na dílně, což velmi cením. Profesionální a zároveň velmi přátelský postoj pana Martina je už jen “třešničkou na dortu”. Těšíme se na další spolupráci.

Číst dále

Tomáš K.

Děkuji za operativní domluvení schůzky. Perfektní a podrobné prověření vozidla trvající přes 2 hodiny. Vstřícný, profesionální. Rozhodně doporučuji.

Číst dále

Víťeszlav Novák

Mohu jen doporučit! Profesionální přístup, detailní prohlídka, přátelské jednání a ještě vyjednal slevu. Skvělé služby za dobrou cenu.

Číst dále

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI JEŠTĚ DNES