REFERENCE

Perfektní hodnocení na Google Business na základě desítek ověřených recenzí.

Petr Haska

Tohoto pána můžeme vřele doporučit. Je to odborník za slovo vzatý. Auto prošel od A až po Z. Velmi vstřícný a ochotný. Velmi příjemné vystupování. Naprostá spokojenost.

Číst dále

Ondřej Světlík

S p. Kucharczykem jsme se byli podivat na Mazdu 6 pobliz Chomutova. Hned po telefonu byla domluva naprosto bezproblemova a nebyl problem ani pri necekane zmene mista a casu setkani. Samotna prohlidka vozu byla pecliva a kazdy laicky dotaz z me strany byl zodpovezen. Mazda nakonec prohlidkou prosla a ja si ji hned vezl zpet do Prahy. Naprosto spokojen. Pri dalsi koupi vozu nebudu vahat vyuzit sluzby technika opet.

Číst dále

Iveta Svitaková

Dobrý den, panu Kucharczykovi dávám za jeho práci na prohlídce ojetého vozidla 5 hvězdiček! Pan Kucharczyk byl při prohlídce velmi pečlivý, provedl testovací jízdu, upozornil mě na potenciální opravy do budoucna, vše srozumitelně vysvětlil a navíc mi pomohl vyjednat s panem majitelem auta slevu. Co se týče organizace a domluvy, vše bylo s panem Kucharczykem v naprostém pořádku a jedním slovem skvělé! Komunikace rychlá, konkrétní, pan technik byl v den prohlídky flexibilní a velmi ochotný i při přesunu za majitelem vozidla. Jako žena, která se v autech nevyzná, velmi oceňuji nabízenou službu – myslím, že to je praktická investice, pokud chce mít člověk jistotu, že při koupi ojetého auta nešlápne vedle. Moc děkuji a určitě budu pana Kucharczyka velmi ráda doporučovat dál!  

Číst dále

Sára Urbanová

S nabízenými službami jsem byla nadmíru spokojená. Komunikace (domluva termínu prohlídky vozidla ale i komunikace v terénu) probíhala velmi rychle, korektně a mile. Velmi ochotný přístup a upřímné zhodnocení vozu. Prohlídky vozidel byly velmi pečlivé a zcela jednoznačně přínosné. Ceny jsou příznivé, odpovídající provedeným úkonům a strávenému času. Jednoznačně doporučuji.

Číst dále

Maty Gery

Službu pane Kucharczyka jsem využil u koupi pracovní dodávky Volkswagen transporter. Pan kuchyrczyk přijel s úsměvem na rtech a dali jsme se do řeči. Po chvilce seznámení jsme se přesunuli k vybranému autu, které jsme vybrali společně dopředu dle mých požadavků a preferencí. U prohlídky jsem mohl obdivovat nejen znalosti, ale i pečlivost a přesnost pana Martina. Nic jeho vycvičenému oku neušlo a celkový stav zhodnotil velmi přesně i s informacemi o budoucích možných investicích. Domluvenou částku za auto dokázal „stáhnout“ o několik tisíc, což byl příjemný bonus na konec. Kdyby to šlo- dám 10 stars pro opravdového odborníka! Mé doporučení se nese dál!

Číst dále

Jana From

Pana Kucharczyka mohu jen doporučit. Auto, které jsem si v bazaru vyhlédla bylo bourané. Sama bych si nevšimla maličkostí, kterých si mohl všimnout jen odborník. Nakonec mám své vysněné auto, a ještě s lepším motorem. Děkuji za velmi příjemné jednání. Doporučuji všem.

Číst dále

Josef Málek

Skvělý servis, doporučuji! Profesionální a komplexní služba za skvělou cenu. Přátelské a milé jednání! Doporučuji!

Číst dále

Martin Brath

S panem Martinem Kucharczykem jsme byli maximálně spokojeni. Profesionalita, trpělivost, zkušenosti. Auto jsme po konzultaci a kontrole panem Kucharzykem nekoupili, ale určitě si jeho služby znovu objednáme.  

Číst dále

Ondrej Szárszoi

Pana M. Kucharczyka mohu plně doporučit. Kupoval jsem Mercedes Benz ML; prohlídka auta byla pečlivá, od kontroly laku, motoru a atd. plus připojení autodiagnostiky a zkušební jízdy. Celkové trvala kontrola auta přes hodinu. Chtěl bych panu Kucharczykovi ještě jednou poděkovat za profesionální a sympatický přístup.  

Číst dále

Oldřich Hróza

Chci poděkovat panu Kucharczykovi za dobře odvedené prověření vozu a odbornou konzultaci. Po opravdu důkladném prověření a konzultaci jsem se rozhodl auto nepořídit. Pan Kucharczyk mi díky prohlídce ušetřil dalších 50-60 tis. Kč, které bych musel zaplatit jako investici do zakoupeného vozu.  

Číst dále

NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI JEŠTĚ DNES